تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی لاشارwww.lasharnews.ir - مطالب آبان 1397

پایگاه اطلاع رسانی لاشارwww.lasharnews.ir
 

کد متحرک کردن عنوان وب

برگزاری باشکوه راهپیمایی 13 آبان دراسپکه  + عکس و فیلم


به گزارش لاشار نیوز:، راهپیمایان و مسئولان و اقشار مختلف به ویژه دانش آموزان شهر اسپکه در بخش لاشار  در مراسم 13 آبان با فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل ضمن محکوم کردن اظهارات اخیردونالد ترامپ رئیس جمهورامریکا علیه جمهوری اسلامی ایران ، حضور پر شور خود را به نمایش گذاشتند.

راهپیمایی باشکوه ١٣آبان با حضور خیل کثیری از مردم غیور و انقلابی لاشار،دانش آموزان وهمچنین بخشدار محترم بخش جناب آقای دانش و ریاست محترم آموزش و پرورش بخش لاشار جناب آقای حسین زایی وفرمانده محترم حوزه بسیج شهید معمار  و نیروی انتظامی،شورای شهر وشهرداروکارکنان شهرداری وسایر مسولین اداره جات بخش لاشار ازچهارراه بخشداری آغاز و راهپیمایان پس از طی مسیر  سپس در دبیرستان نمونه دولتی راه الانبیا تجمع کردند.
شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت فقیه و، بر تداوم مبارزه با استکبار جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار تاکید کردند.

سخنران آیین یوم الله 13 آبان شهر اسپکه فرامرز دانش، بخشدار منطقه لاشار  در این مراسم با اشاره به اهمیت روز دانش آموز در راهپیمایی 13 آبان، بیان کرد: 13 آبان با 3 رویداد مصادف است که اولین رویداد مربوط به سال 43 همراه با تبعید امام(ره) به ترکیه، سال 57 به منظور دفاع از حریم ولایت و شهادت و مجروح شدن بسیاری از دانش آموزان و همچنین سال 58 تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانش آموزان و دانشجویان می باشد.
ادشمن پیش خود فکر می‌کند هر چه انقلاب جلوتر می‌رود شاید مردم دلسرد شوند اما چون انقلاب اسلامی، انقلاب معنویت است و در رأس آن ولایت‌فقیه حضور دارد هر روز پر صلابت تر پیش می‌رود و دشمن هر روز عاجزتر است

در ادامه و در حاشیه مراسم راهپیمایی 13آبان : حسین زایی ریاست محترم آموزش و پرورش منطقه لاشار ضمن محکومیت اقدامات گذشته و اخیر استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار، اذعان کرد:حضور پرشور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نشانه ولایتمداری و پایبند بودن به آرمان های انقلاب است و مردم به خوبی نشان دادند ۱۳ آبان تنها مختص دانش آموزان  نیست، بلکه روز ملی استکبار ستیزی است و متعلق به همه اقشار جامعه است.
این مقام مسئول اضافه کرد: امروز دانش آموزان اعلام کردند که پشتیبان ولایت و سرباز کوچک رهبر هستند و ناراحتی آمریکا به دلیل همین وحدت و اتحاد است.
در پایان با قرائت قطعنامه   این مراسم پایان یافت 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 13 آبان 1397 توسط عبدالمالک زین الدینی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک