پایگاه اطلاع رسانی لاشارwww.lasharnews.ir
 

کد متحرک کردن عنوان وب

بسمه تعالی

نماینده محترم مجلس شورای اسلامی  جناب آقای دکتر امینی فرد

سلام علیکم

باسلام و احترام و آرزوی توفیق الهی برای جنابعالی و همکاران محترمتان در مجلس شورای اسلامی ؛ احتراما به استحضار عالی میرساند؛ این چند سطرمرقومه؛ داستان بی آبی زندگی مردم زجردیده اما صبور ساکن شهر اسپکه  از توابع بخش لاشار شهرستان نیکشهراست؛ که امید است با بذل عنایات حضرتعالی و نظر مساعد سایر مسئولین استانی و شهرستانی از این فلاکت رهایی یابند و توجهات حضرتعالی به این سکنه؛ زمینه باقیات صالحاتی برای شما باشد. اما غرض از نگارش این سطور این است

شهراسپکه  به عنوان مرکز بخش لاشار ، به رغم برخورداری از منابع آب زیر زمینی ، از مشکلات بی آبی  رنج می برد که ضرورت دارد با سیاست گزاری؛ برنامه ریزی بهنگام و تخصیص منابع مالی، به سمت آبادانی رهنمون شود.شهری  بلند و در محرومیت و نبود امکانات به سر می برد. به رغم آنکه خدمات نظام مقدس اسلامی، غبار محرومیت دوران رژیم منحوس پهلوی را زدوده است در پایان نیز لازم است این نکته را یادآور شویم که مردم شهر اسپکه ، کمر همت بسته اند و با توکل به خداوند متعال در میدان عمل آماده اند تا به یاری مسئولین بشتابند و سیر آبادانی و سازندگی دیار خویش را تسریع و تسهیل بخشند. اما این انتظار را از مسئولین خدوم کشور، استان و شهرستان دارند که آنها نیز دست همکاری و مساعدت به سوی ما دراز کنند تا این موجب دلگرمی این مردم بزرگ و سرافراز شود و کام مردم به برکت این پیشرفت ها وآبادانی ها شیرین گردد.
جناب آقای دکتر امینی فرد؛ دستان ما منتظر دستان شماست و چشمهایمان به راه روشن آینده. منتظریم تا شمیم مرکب نامه ی پاسختان را استشمام کنیم و این موجبات دلگرمی ما شود برای رفتن به سوی فردایی بهتر.
پیشاپیش از توجه و عنایت حضرتعالی سپاسگزاری میشود و توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال مسألت می نماییم.

بااحترام :عبدالمالک زین الدینی

شهروند شهر اسپکه

مدیر پایگاه خبری لاشار نیوز

www.lasharnews.ir

 

 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 بهمن 1395 توسط عبدالمالک زین الدینی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic